WYMIANA

W momencie wymiany należy załączyć formularz wymian/zwrotów dostępny poniżej, niezbędnym jest również załączenie faktury/paragonu a także produktu podjętego do wymiany. Jeżeli produkt ma być wymieniony na towar droższy, należy uiścić różnicę na nasze konto bankowe z dopiskiem nr zamówienia. Natomiast jeśli produkt wymieniany jest tańszy  - prosimy o podanie nr konta bankowego oraz wszelkich niezbędnych danych załączonych w formularzu do zwrotu należności.

Koszty wymiany pokrywa kupujący chyba, ze błąd wynika po stronie sprzedającego, wówczas koszty pokrywa Sklep

Formularz zwrotu

ZWROT

Pamiętaj, Klient ma prawo zwrócić towar w ciągu 14 dni bez podania przyczyny pod warunkiem, że produkty były czyste  nieużywane bez widocznych śladów (tj. fluid, kosmetyki kolorowe, tj cienie, pomadki). Uważaj, aby nie usuwać przyczepionych metek, plomb. Oszczędzi to czasu i nieprzyjemności. 

Do zwrotu produktu należy załączyć formularz zwrotu, (który załaczany jest do przesyłki ew w momencie jego zgubienia dostępny jest poniżej) i otrzymany paragon. To umożliwi nam szybszą procedurę zwrotu należności. Pamiętaj by podać dokładne dane . 

Pieniądze zawsze zwracamy tą samą formą płatności, tj. DOTPAY, PAYU, PAYPALL.

Jesli produkt zakupiony był  za pobraniem wówczas należność zostanie zwrócona na konto bankowe podane w formularzu zwrotu.

Zgodnie z art. 34 ust. 4 Ustawy o prawach Konsumenta , Konsument powinien zwrócic towar w stanie pozwalającym na jego ponowną sprzedaż.

Sprzedający jednak może obniżyć kwotę zwrotu Kupującemu jeśli nastąpiło zmniejszenie wartości nadesłanego towaru wynikające z obchodzenia się z nim w sposób inny niż konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania.  

Zwrotu pieniędzy dokonujemy  w ciągu 14 dni.

Formularz zwrotu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. W tym celu napisz na shop@preska.pl l (czynne od pon-pt. w godz. 9-15). Nasi przyjaźni konsultanci pomogą w łatwy i szybki sposób rozwiązać Twój problem.

Zwroty / wymiany prosimy przesyłać na adres:

PPHU PRESKA Karolina Legierska

ul. GROTA ROWECKIEGO 16

97-200 Tomaszów Mazowiecki