WYMIANA

W momencie wymiany należy załączyć formularz wymian/zwrotów dostępny poniżej, niezbędnym jest również załączenie faktury/paragonu a także produktu podjętego do wymiany. Jeżeli produkt ma być wymieniony na towar droższy, należy uiścić różnicę na nasze konto bankowe z dopiskiem nr zamówienia. Natomiast jeśli produkt wymieniany jest tańszy  - prosimy o podanie nr konta bankowego oraz wszelkich niezbędnych danych załączonych w formularzu do zwrotu należności. Koszty wymiany pokrywa kupujący chyba, ze błąd wynika po stronie sprzedającego, wówczas koszty pokrywa Sklep

Formularz zwrotu

ZWROT

Pamiętaj, że możesz zwrócić towar w ciągu 14 dni oraz sugerujemy aby były to nieużywane artykuły. Uważaj, aby nie usuwać przyczepionych metek ani nie ubrudzić artykułów. Oszczędzi to czasu i nieprzyjemności w przypadku reklamacji.

Do zwrotu produktu musi być załączony formularz zwrotu i otrzymany paragon. To umożliwi nam szybsza procedurę zwrotu należności. Pamiętaj by podać dokładne dane w tym także nr konta bankowego. Pieniądze zawsze zwracamy na konto, nawet jeśli towar zakupiony był za pobraniem.

Zwrotu pieniędzy dokonujemy natychmiastowo, lecz nie później niż w ciągu 14 dni.

Formularz zwrotu

Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, możesz skontaktować się z naszym biurem obsługi klienta. W tym celu napisz na info@preska.pl l (czynne od pon-pt. w godz. 9-15). Nasi przyjaźni konsultanci pomogą w łatwy i szybki sposób rozwiązać Twój problem.

Zwroty prosimy przesyłać na adres:

PPHU PRESKA Karolina Legierska, ul. Michałowska 38, 97-200 Tomaszów Mazowiecki