PRZESYŁKA KURIERSKA

Naszym partnerem logistycznym jest firma kurierska DHL. Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DHL- do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki.

Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy DHL. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez sklep PresKA radzimy kontakt z firmą DHL w celu ustalenia godziny dostawy.

Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 9-18 (w zależności od lokalizacji adresata). PresKA nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy DHL. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki. Na stronie https://sprawdz.dhl.com.pl/ możesz zlokalizować swoją przesyłkę oraz znajdziesz tam numery telefonów do przedstawicielstw.

JEŚLI PRZESYŁKA NIE DOTRZE

Przesyłka nie dotarła do Ciebie mimo upłynięcia kilku dni? W tym wypadku prosimy Cię o skontaktowanie się z naszym biurem obsługi klienta, abyśmy mogli sprawdzić, gdzie przesyłka się znajduje, bądź w razie potrzeby zlecić jej poszukiwanie. W takim przypadku zawiadomimy Ciebie również, czy nastąpi ponowne zamówienie wybranego artykułu. W tym celu wyślij e-mail na adres shop@preska.pl bądź skontaktuj się z nami pod numerem telefonu + 48 508 - 802 - 435

Płatności

PRZELEWEM BANKOWYM

Jeśli zdecydujesz się na płatność z góry przelewem, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane dotyczące przelewu oraz numer konta PresKA. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia. Pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, bezzwłocznie wyślemy przesyłkę pod wskazany adres. Miej na uwadze, że operacje bankowe mogą potrwać co najmniej 3 dni robocze. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów do każdego zamówienia oraz o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu każdego z nich.

PRZELEWEM ON-LINE

W naszym sklepie oferujemy płatności przelewem on-line za pośrednictwem serwisów dotPay oraz PayPal -  to szybkie i bezproblemowe formy dokonywania płatności. Jeżeli choć raz dokonywałeś zakupów w serwisie Allegro.pl na pewno dotPay jest dobrze Ci znaną formą płatności! Żeby Twoje zakupy były jeszcze prostsze, dotpay współpracuje z 24 bankami, centrami autoryzacji oraz dostawcami usług płatniczych w Polsce.

Możesz wybrać formę zapłaty, która jest dla Ciebie najwygodniejsza: e-przelew, przelew bankowy, karta płatnicza.

paypal-logo-miniaturka.pngDla naszych gości zza granicy oferujemy płatności on-line za pośrednictwem serwisu PayPal - jest to szybkie i bezproblemowe dokonywanie płatności w Euro lub Dolarach. Serwis PayPal umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej (Visa, Master Card) lub debetowej. Nasi Klienci z Polski również mogą skorzystać z tej formy płatności! Nie musisz posiadać tam konta - możesz skorzystać z płatności gościnnych.
Transakcje obsługiwane przez PayPal zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Przy płatności dotpay i PayPal nie pobieramy żadnych dodatkowych prowizji.