PresKA jest polską marką odzieżową, która  prężnie wchodzi na salony mody. Kolekcje są projektowane przez wspaniałą kobietę, Karolinę Legierską która łączy karierę zawodową z macierzyństwem, a jednocześnie jest managerem własnej marki.  Dzięki stabilnemu rozwojowi firmy, posiadamy własną szwalnię, co pozwala nam szyć ubrania zgodnie z najwyższą starannością. Używamy polskich tkanin wysokiej jakości. Dzięki wypracowanym standardom, każda z naszych kolekcji jest dopracowana w najmniejszym szczególe, abyśmy mogli spełnić oczekiwania klientów. Nasze kolekcje doceniane są przez wiele kobiet, które niezależnie od wieku, mogą znaleźć w naszej ofercie ubrania dostosowane do swoich potrzeb. Design docenia coraz większa grupa celebrytek, dziennikarek i blogerek modowych, które chętnie śledzą nowości naszego butiku.

Marka PresKA Karolina Legierska powstała z myślą o kobietach, które w dzisiejszym świecie pragną wyglądać stylowo i modnie. Projektujemy ubrania obok których nie da się przejść obojętnie, a każda kobieta może poczuć się niepowtarzalnie. Wkładamy wiele pracy w zaprojektowanie kolekcji aby każda kobieta mogła łączyć różne elementy na swój indywidualny sposób. Sukienki, żakiety, spodnie, spódnice, kombinezony, kardigany, swetry i płaszcze, które znajdują się w ofercie z łatwością można łączyć tworząc codzienny, zawodowy lub wieczorowy look.

Firma ciągle się rozwija i wychodzi naprzeciw wyzwaniom mody. 

Aby dotrzeć do wszystkich odbiorców prowadzimy przejrzyście zaprojektowany sklep internetowy. Zakupy u nas zrobisz szybko i przyjemnie. W przypadku pomocą służy nasz Dział Obsługi Klienta. Podczas dokonywania zakupu nasi klienci mogą wybrać pomiędzy różnymi dostosowanymi do ich preferencji rodzajami płatności. Można ich dokonać kartą lub poprzez system PayPal, bądź za pobraniem w momencie odbioru paczki. Po złożeniu zamówienia nasi klienci są szczegółowo informowani o aktualnym statusie ich zamówienia, a dzięki numeracji wysyłki można śledzić status paczki aż do momentu jej otrzymania.

Zapraszamy do wspólnych zakupów.