• Reduced price
Bluza OPI

Bluza OPI

PLN243.09 PLN145.85
40%
Bluza OPI to najnowszy model klasycznej bluzy, lekko wydłużony, który sprawdzi się świetnie w każdej codziennej stylizacji. Nie posiada kaptura. Wykończony ściągaczem zarówno przy szyi jak i mankietach I dole bluzy. Z przodu po lewej stronie subtelne literka P, jako znak rozpoznawczy marki, wykonana z kamieni Svarowskiego.
Size
There are not enough products in stock


  • 100% secure shopping, protected by a security certificate 100% secure shopping, protected by a security certificate
  • Secure delivery. Safe and fast shipment. We ship within 24 hours Secure delivery. Safe and fast shipment. We ship within 24 hours
  • Quick and trouble-free product returns Quick and trouble-free product returns

Bluza OPI to najnowszy model klasycznej bluzy, lekko wydłużony, który sprawdzi się świetnie w każdej codziennej stylizacji. Nie posiada kaptura. Wykończony ściągaczem zarówno przy szyi jak i mankietach I dole bluzy. Z przodu po lewej stronie subtelne literka P, jako znak rozpoznawczy marki, wykonana z kamieni Svarowskiego. Charakterystyczna zaleta bluzy jest skład, z której została wyprodukowana, a mianowicie jest to bawełna organiczna w skład której wchodzi włókno konopne, które charakteryzuje się odpornością, delikatnością i naturalnymi właściwościami grzybobójczymi. Od spodu posiadają puszek, który sprawi przyjemne użytkowanie.

Kolor: beżowy melanż

Skład: 75% BAWEŁNA 15% KONOPIA 10% POLIESTR

PresKA
SS21-3