Dostawa i płatności

Naszym partneerami logistycznymi jest firma kurierska DPD oraz InPost.
Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera DHL- do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki.
Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera InPost- do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki.
Czas dostarczenia przesyłki przez paczkoamty InPost- do 48 godziny od momentu nadania przez nas paczki.

Przesyłka w ciągu 24 godzin znajdzie się w najbliższym dla odbiorcy przedstawicielstwie firmy DPD. Powinna być dowieziona najpóźniej w ciągu następnych 24 godzin do odbiorcy lub można ją odebrać samodzielnie. Jeżeli konieczna jest dostawa na drugi dzień od nadania przez sklep PresKA radzimy kontakt z firmą DPD w celu ustalenia godziny dostawy.

Przesyłki dostarczane są w dni robocze w godzinach 9-18 (w zależności od lokalizacji adresata). PresKA nie gwarantuje dostawy przesyłki w konkretnym przedziale godzinowym. Celem ustalenia godziny dostawy prosimy kontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem firmy DPD. W przypadku nieobecności adresata można przesyłkę odebrać osobiście bądź zamówić drugie nieodpłatne doręczenie na adres (tylko na ten, który został podany w zamówieniu jako adres wysyłki). Termin na odbiór przesyłki wynosi 3 dni i jego bieg rozpoczyna się od dnia następnego po awizowaniu przesyłki. Brak pozostawionego awizo nie świadczy o braku próby dostarczenia przesyłki.

Numer listu przewozowego otrzymasz w e-mailu informującym o wysłaniu paczki.

Koszty przesyłki

Wszystkie paczki na terenie Polski dostarczane są przez firmę kurierską DPD

  • Przesyłka z wpłatą na konto DPD 20 zł
  • Inpost Paczkomaty 17 zł
  • Przesyłka za pobraniem 25 zł
  • Zakupy dokonane na kwotę powyżej 500 zł są wysyłane na terenie Polski za darmo

Koszty przesyłki na terenie Polski są zawsze takie same bez względu na ilość zakupionych produktów. 

Każdą przesyłkę można śledzić na  stronie kuriera.
Zamówienia realizowane są od 3-5 dni roboczych.

Koszty przesyłki za granicę

Wszystkie paczki wysyłane za granicę wysyłane są kurierem :

  • Przesyłka zagraniczna poza UE : 150 zł wysyłka Poczta Polska 
  • Przesyłka zagraniczna w UE : 80 zł wysyłka DPD 

JEŚLI PRZESYŁKA NIE DOTRZE

Przesyłka nie dotarła do Ciebie mimo upłynięcia kilku dni? W tym wypadku prosimy Cię o skontaktowanie się z naszym biurem obsługi klienta, abyśmy mogli sprawdzić, gdzie przesyłka się znajduje, bądź w razie potrzeby zlecić jej poszukiwanie. W takim przypadku zawiadomimy Ciebie również, czy nastąpi ponowne zamówienie wybranego artykułu. W tym celu wyślij e-mail na adres shop@preska.pl bądź skontaktuj się z nami pod numerem telefonu + 48 508 – 802 – 435

Płatności

PRZELEWEM BANKOWYM

Jeśli zdecydujesz się na płatność z góry przelewem, po złożeniu zamówienia otrzymasz e-mail potwierdzający zamówienie i zawierający dane dotyczące przelewu oraz numer konta PresKA. Pamiętaj o wpisaniu w tytule przelewu numeru Twojego zamówienia. Pozwoli to na szybkie zidentyfikowanie Twojej płatności w naszym systemie. Po zaksięgowaniu Twojej wpłaty, bezzwłocznie wyślemy przesyłkę pod wskazany adres. Miej na uwadze, że operacje bankowe mogą potrwać co najmniej 3 dni robocze. Pamiętaj również o dokonaniu oddzielnych przelewów do każdego zamówienia oraz o podaniu numeru zamówienia w tytule przelewu każdego z nich.

PRZELEWEM ON-LINE

W naszym sklepie oferujemy płatności przelewem on-line za pośrednictwem serwisów PayU – są to szybkie i bezproblemowe formy dokonywania płatności.

Możesz wybrać formę zapłaty, która jest dla Ciebie najwygodniejsza: e-przelew, przelew bankowy, karta płatnicza.